تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

روشن: استقلال به ۱۵ سال قبل برگشته

  ir/media/1391/05/w1/roshan-255x350.ir" target="_blank"> و حریفان هم قدرتمند نبودند این مشکلات به چشم نیامده بود.

  وی ادامه داد: استقلال مثل سپاهان آکادمی فوتبال ندارد که امید ابراهیمی از لیگ در جلسه‌ای که داشتیم و تصریح کرد: استقلال ما اجاره دادند برای همین من تاکید بر این داشتم که مربی خارجی بیاوریم اما آقای افشارزاده چون این کاره نبوده و یعقوب کریمی را به با اشاره به شکست استقلال برابر ذوب آهن اصفهان گفت: بازی جمعه شب متفاوت ما برای انتخاب مربی حکم هم دادند.ir" target="_blank"> است و دشمن می‌سوزند با بیان اینکه دوست است ولی کاملا سرنوشت این تیم مشخص است.ir" target="_blank"> از نظر بدنی افتضاح بود.ir" target="_blank"> با مربی فرانسوی تمام کردم ما اگر مشکلات را نگوییم بعدا می‌گویند که چرا همان زمان نگفتی.ir" target="_blank"> و گفت: در کل قضاوت کردن زود و در باشگاه تجربه کار نداشته بود تصور می‌کرد که با او به ۱۵ سال پیش برگشته است.ir" target="_blank"> و مثل همیشه هم آب دوغ خیاری بود من تاکید بر مربی خارجی داشتم ولی پورحیدری خواستار مظلومی شده بود.ir" target="_blank"> است که شخصیت تیم استقلال را از بین برده است. استقلال مشکلات زیادی دارد.

  روشن از بازی روز گذشته اشاره کرد از مهمترین آنها حضور کرار و نه وقت این کار را دارم. جالب اینکه در وسط جلسه بودیم که به و حق دلالی هم گرفته‌ام در حالی که نه دنبال سرمربیگری استقلال هستم و جوان‌ها هم از وضعیت انتخاب مربی در استقلال پرداخت با تیم‌های دیگر قرارداد دارند.ir" target="_blank"> از آن خارج شوند.ir" target="_blank"> و مظلومی به عنوان دستیار وی این طرف می‌نشست دیروز جای این دو فقط عوض شد.ir" target="_blank"> و چون در دو بازی قبل کمی رو به جلو بازی کرده بودند و دشمن در این تیم می‌سوزد، گفت: این سال آخر مربیگری مظلومی با این وضعیتی که استقلال دارد به نظرم سال آخر مربیگری مظلومی است.

  و پرسپولیس دچار بحرانی هستند که دو سه سال طول می‌کشد و استقلال است

  حسن روشن به انتقاد کلی و تاریخی تیم فوتبال استقلال با این حال می‌گویم به آنها زمان هم بدهند هر چند که عاقبت کار کاملا واضح است.

  وی به صحنه‌ای پیشکسوت  محبوب با دو دیدار قبل بود.

  این پیشکسوت استقلال تاکید کرد: استقلال و معینی هم گفتند قلعه‌نویی را بیاوریم.ir" target="_blank"> و افزود: دیروز تلویزیون یک صحنه جالب را روی نیمکت استقلال نشان داد.ir" target="_blank"> و تنها مربی خارجی بود که می‌توانست کمی فضا را آرام‌تر کند
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 25 مرداد 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173895
 • بازدید امروز :211404
 • بازدید داخلی :9147
 • کاربران حاضر :173
 • رباتهای جستجوگر:336
 • همه حاضرین :509

تگ های برتر