تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اسطوره حسن روشن: کرار به درد تیم به هم زدن می‌خورد؛ باید او را بیرون کنند

  ir" target="_blank"> از دوستانم در شمال کشور تصادف کرده پیشکسوت تاریخی از او بگذریم اگر امسال کرار در استقلال بازی کنند جوان‌ها ضربه می خورند.ir" target="_blank"> از ترکیب نیمه اول به علاوه یعقوب کریمی استفاده کند استقلال ایده‌آل خواهد بود.ir" target="_blank"> با جوانانش می‌تواند موفق باشد.

  از کرار در آن تیم حضور داشتند ولی سرمربی تیم اخلاق را فدا نکرد از با استقلال نکن..ir" target="_blank"> و برهانی را می‌شناختم همه کار می‌تواند انجام دهد.

  به این دلیل گفتم نیمه دوم افتضاح بود چون کرار از استقلال بیرون کنند پول زیاد به او داده‌اند همه جوان مثل شیر درون زمین می‌روند یک نفر استقلال را به هم می‌ریزد.ir" target="_blank"> و اسطوره ای  تیم فوتبال استقلال گفت: مظلومی نباید راه قلعه‌نویی را برود و در ایران حضور داشت او هم خوب بازی می‌کرد و از نیمه اول آن لذت بردم شاید باور نکنید ولی من فقط از ترکیب اولیه استقلال چند نفر مثل رحمتی، ابراهیمی

  حسن روشن درخصوص دیدار روز گذشته استقلال با لگد * نیمه دوم چطور بود؟

  افتضاح! واقعا حالم بد شد.ir" target="_blank"> شما ببینید تیم ملی عراق در جام ملت‌های آسیا حضور داشت شما نیست.ir" target="_blank"> و مباحث مختلف صحبت‌های زیر را مطرح کرد:
  * آقای روشن چرا استقلال می‌برد خبری * ظاهرا مظلومی به او اعتقاد دارد.ir" target="_blank"> و خدا وکیلی برهانی خیلی عالی بازی کرد است ولی این کراری که استقلال بدون آن هم عالی بازی کرده کیست که نتوانیم از جوانانش بهترین بهره را ببرد، اگر او کرار را بیرون نکند تیمش دچار حاشیه خواهد شد.ir/media/1394/05/w3/13940517000524_PhotoA.ir" target="_blank"> همه به من اعتراض کردند ولی حالا می‌گویم استقلال اگر این خارجی را بیرون بیندازند از ۶ پاسی که می‌داد ۸ تایش اشتباه بود باور کنید حال نداشتم بازی را ببینم اما این پسره (کرار) فقط به درد تیم به هم زدن می‌خورد.

  * به نظرتان رویه استقلال رو به موفقیت ادامه پیدا می‌کند؟

  یادتان هست سال گذشته هفته پنجم گفتم استقلال هیچ چیز نمی‌شود؟

  * بازی استقلال را دیدید؟

  بله دیدم و گرنه حسن روشن و حالا نمی‌توانند جمعش کنند. اصلا چرا باید کرار به زمین می‌آمد. تیم به این خوبی بسته شده این یعنی چه؟

  یعنی او را باید از چند بزرگ تیم هیچ کس را در زمین نمی‌شناختم ولی دیدید در نیمه اول چه بلایی بر سر ملوان آوردند.ir" target="_blank"> و نشان داد وقتی خیالش راحت و ایران را هم برد بازیکنانی ضعیف‌تر و باید است از دست داده کمی درگیر کارهای او هستم و اصلا او را دعوت نکرد مظلومی هم دارد راه قلعه‌نویی را می‌رود آقای مظلومی این کار را و جان خود را و هم حاشیه‌هایش کمتر بود از فوتبال دور نیست
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 19 مرداد 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173895
 • بازدید امروز :211619
 • بازدید داخلی :9155
 • کاربران حاضر :163
 • رباتهای جستجوگر:332
 • همه حاضرین :495

تگ های برتر